Anasayfa Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Kocaeli Kitap Kulübü, Optimum Kitap Dağıtım Basım Yayın San. Ve Tic. Şti. Ltd. Şti’nin okur ile kitabı aynı gün buluşturmak için kurmuş olduğu, kitap satışının yanında, okur-yazar buluşmaları, kitap ile ilgili etkinliklerin duyurulacağı bir sitedir. Evinize en yakın kitapçı sloganıyla çıktığımız bu yolda kitaplarınızı en kısa sürede size ulaştırmayı hedefliyoruz. Sitemizde satışta olarak gördüğünüz her kitabı gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. 


%100 Mutlu Okur

Biz de senin gibi kitapları çok seviyoruz. Üye olduğun andan sipariş sonrasına kadar her adımda memnuniyetin birinci önceliğimizdir.


7/24 Müşteri Hizmetleri

Tüm soru ve sorunların için her zaman buradayız. “Müşteri Hizmetleri” servisimize, whatsapp, e-posta veya sosyal medya üzerinden 7 gün 24 saat, çağrı merkezimizden ise hafta içi 09:00 - 18:00 arası ulaşabilirsin.


Hızlı ve Kolay İade

Memnun kalmadığında ürünlerini, tek tıkla hızlı ve kolay iade edebilirsin. Tek yapman gereken “Siparişlerim” sayfasına girerek iptal etmek istediğin ürünü seçmek. 


Güvenli Alışveriş

Güvenliğe ve gizliliğe önem veriyoruz. 256bit SSL* Güvenlik Sertifikası’na sahip kocaelikitapkulubu.com’da güvenle alışveriş yapabilirsin.


* SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.